Да су Римљани били у обавези да науче латински, не би имали времена да освоје свет. ;) - Хајнрих Хајне

Обавештења

План и програм екскурзије матураната

План и програм екскурзије матураната гимназије можете погледати кликом на доњи линк.

ПЛАН И ПРОГРАМ ЕКСКУРЗИЈЕ

УПИС УЧЕНИКА

Упис ученика II, III и IV разреда Гимназије у Кос. Митровици извршиће се

28.08.2019. од 9.00 до 12.00 сати код референта школе.

За упис ученика потребно је:

v бела фасцикла

v пријава за упис ученика

v извод из матичне књиге рођених

v сведочанства о завршеним претходним разредима

Последње ажурирано (недеља, 25 август 2019 07:51)

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕКСКУРЗИЈИ

Уплата прве рате за екскурзију матураната је до 25. августа 2019. године. Свака следећа рата је до 25. у месецу закључно са 25. фебруаром 2020. године.

Прва рата је у изосу од 7500,00 динара.

Пример уплатнице погледајте испод.

Бројеве угвора можете видети кликом на доњи линк.

Бројеви уговора

Уговоре можети преузети у школи од 19.08.2019. године.

Последње ажурирано (среда, 14 август 2019 12:20)

ОБАВЕШТЕЊЕ О ДОНАЦИЈАМА

Драги гимназијалци (свим генерацијама) и пријатељи Гимназије у Косовској Митровици,

Својом добровољном донацијом у износу који ви желите можете помоћи унапређењу услова рада школе и обележавању 100 година од почетка рада Гимназије у Косовској Митровици које ће се одвијати низом манифестације током септембра, октобра и новембра,закључно са 1.децембром 2019. године.

Захваљујемо се свима који воле Гимназију и желе да учествују у овој акцији.

Пример уплатнице за донације са жиро рачуном

ВИЗИРАЊЕ ПАСОША

ВАЖНО!!!!!!

ИЗ АМБАСАДЕ ШПАНИЈЕ СТИГЛО ЈЕ ОБАВЕШТЕЊЕ ДА СУ ТЕРМИНИ ЗА ВИЗИРАЊЕ ПОМЕРЕНИ ПА СУ 10. ЈУЛИ, 11. ЈУЛИ, 12. ЈУЛИ И 15. ЈУЛИ У ГРУПАМА ОД ПО 10 УЧЕНИКА И ПРОФЕСОРА. ИЗВИЊАВАЈУ СЕ ШТО ЈЕ ДОШЛО ДО ПОМЕРАЊА.

Нови термини са распоредом за визирање дати су испод и можете их погледати кликом на доњи линк.

РАСПОРЕД ПО ТЕРМИНИМА ЗА ВИЗИРАЊЕ

ПОТРЕБНО ЈЕ ДА УЧЕНИЦИ ОНОГ ДАНА КАДА ИМ ЈЕ ТЕРМИН ЗА ВИЗИРАЊЕ БУДУ У 8.30 У АГЕНЦИЈИ РАСПОДИ  ТРАВЕЛ ул. Војводе Шупљикца 19 ГДЕ ЋЕ ИХ ЧЕКАТИ ПРЕДСТАВНИК АГЕНЦИЈЕ ДА ПРЕГЛЕДА ДОКУМЕНТАЦИЈУ ДОДА ПАПИРЕ АГЕНЦИЈЕ ЗА ВИЗИРАЊЕ И ПОВЕДЕ ИХ У АМБАСАДУ ШПАНИЈЕ.

МОЛИМО УЧЕНИКЕ ДА  ПОШАЉУ НА МЕЈЛ ШКОЛЕ ФОТОКОПИЈУ СТРАНИЦЕ ПАСОША СА ПОДАЦИМА НАЈКАСНИЈЕ ДО ПЕТКА 05.07.2019. КАКО БИ ДОСТАВИЛИ СПИСАК АМБАСАДИ И АГЕНЦИЈИ.

МЕЈЛ ШКОЛЕ ЈЕ Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели .

Последње ажурирано (четвртак, 18 јул 2019 20:59)

Још чланака...